दोस्रो टी–ट्वेन्टीमा अष्ट्रेलिया ७ विकेटले विजयी

एजेन्सी । पाकिस्तान विरुद्धको दोस्रो टी–ट्वेन्टीमा अष्ट्रेलिया विजयी भएको छ । जितसँगै अष्ट्रेलियाले तीन खेलको सिरिजमा १–० को अग्रता लिएको छ ।

पाकिस्तानले दिएको १५१ रनको लक्ष्य अष्ट्रेलियाले १८.३ ओभरमा भेट्टाउँदै ७ विकेटको जित आत्मसाथ गरेको छ । उत्कृष्ट सुरुवात गरेका अष्ट्रेलियाका ओपनर डेविड वार्नरले ११ बलमा २० रन जोड्दै आउट भएका थिए । अर्का ओपनर आरोन फिन्च व्यक्तिगत १७ रनमा आउट भए । यस्तै, स्टेभन स्मिथ ८० नटआउट रहँदा बेन म्याकडर्मोटले २१ रन बनाए ।

यसअघि क्यानबेरास्थित मनुका ओभलमा टस जितेर पहिले व्याटिङ रोजेको पाकिस्तानले ६ विकेटको क्षतिमा १५० रन बनाएको थियो । पाकिस्तानका लागि इफ्तिखार अहमदले ६२ रनको पारी खेले । अन्तर्राष्ट्रिय टी–ट्वेन्टीमा पहिलो अर्धशतक बनाउने क्रममा उनले ३४ बलको सामना गर्दै ३ छक्का र ५ चौंका प्रहार गरे । यस्तै, बाबर आजमले ५० र मोहम्मद रिजवानले १४ रन जोडे ।

अष्ट्रेलियाका एस्टोन अगरले २ तथा प्याट कमिन्स र केन रिचर्डसनले समान १–१ विकेट लिए ।

यसअघि भएको पहिलो खेल वर्षातका कारण विना नतिजा टुंगिएको थियो ।

error: Content is protected !!